65405349

Nový produkt

Do tří dnů

Akumulátorová koloběžka Narex ESN 350 65405349

12 809 Kč

-10%

11 528 Kčs DPH

Sleva!

• E-koloběžka NAREX zaručuje vysoký komfort jízdy na rovných i na členitých površích. Pevný ocelový rám a široký hliníkový odlitek nosné plošiny jsou maximálně stabilní i při pohybu na nezpevněném terénu. 8,5palcová bezdušová kola tlumí nárazy a vibrace, zvyšují reakceschopnost a usnadňují ovládání. Díky uložení akumulátoru do sloupku stroje má koloběžka vysokou světlou výšku (120 mm), bez obtíží tedy zdolá i běžné zpomalovací prahy, nájezdy na chodníky a jiné terénní nerovnosti. Výkonný bezkomutátorový motor si poradí se stoupáním až 15°.
• Bezpečnost je vždy na prvním místě!
S ohledem na zajištění co největší bezpečnosti při jízdě za snížené viditelnosti je e-koloběžka NAREX standardně vybavena předním LED reflektorem s aktivním dosvitem až 20 m a zadní červenou LED lampou. Pro jízdu v zástavbě nebo na cyklostezkách slouží manuální signalizační zvonek.
• LCD displej
Jasně čitelný, intuitivní LCD displej zobrazuje aktuální stav baterie, rychlost a předvolený rychlostní režim. Zmáčknutím funkčního tlačítka lze volit mezi třemi rychlostmi a určovat tak tempo, které bude vyhovovat vám a zároveň přizpůsobovat výkon stroje charakteru okolní krajiny a terénu před vámi. Pro pohodlné cestování na delší vzdálenosti lze využít funkce tempomatu se zvukovým upozorněním.
• Kotoučová a nožní brzda
• Zadní kotoučová brzda s funkcí e-ABS se vyznačuje vysokou spolehlivostí při brždění. Zadní nožní brzda v mezních situacích zkracuje brzdnou dráhu na nutné minimum. Jakmile uživatel začne brzdit, začne přerušovaně svítit zadní červená LED lampa.
• 350 W bezuhlíkový (bezkomutátorový) motor,
uložený v disku předního kola, dokáže akcelerovat až na rychlost 29 km/hod a zároveň být maximálně efektivní. Při jízdě z kopce, nebo při brždění, dokáže vytvářet přebytečnou energii, rekuperovat ji zpět do baterie a významně tak prodlužovat dojezd stroje.
• E-koloběžka NAREX je neuvěřitelně skladná
Skládací mechanismus koloběžky je obdivuhodně jednoduchý, takže ji můžete snadno složit do zavazadlového prostoru auta, nebo vzít s sebou do autobusu, metra a tramvaje. Speciálně navržený zámek znemožňuje rozložení koloběžky během jízdy.

Rozsah dodávky:
• e-koloběžka ESN 350
• akumulátor AP 36-6,4 Li-ion
• nabíječka AN 360
• kartonová krabice

Kapacita akumulátoru 6,4 Ah
Napájecí napětí 36,0 V
Výkon motoru 350 W
Dojezd na dobití až 20 km
Max. rychlost 25 km/h
Max. nosnost 100 kg
Max. sklon vozovky 15°
Nabíjecí čas akumulátoru ~120–180 min
Světlá výška 95 mm
Velikost kol 8,5"
Hmotnost včetně akumulátoru 12,5 kg
Rozměry v rozloženém stavu 1056×420×1166 mm
Rozměry ve složeném stavu 1056×420 ×450 mm

1 jiných produktů ve stejné kategorii